Charita

Svetielko pomoci je jediné, čo funguje na detskej onkológii“. Toto som počul pred nejakým časom od mne blízkeho človeka, ktorý v tom čase prežíval to, čo nikto z nás zažiť nechce. Už vtedy som Svetielko pomoci poznal a sem tam som im pomáhal. Po tejto vete som sa rozhodol, že im budem pomáhať viac, lebo oni pomáhajú ešte viac ako ja dokážem pomôcť. Keď mi Mirka Hunčíková ďakovala za peniaze, povedal som jej nech mi neďakuje, že to je to najmenej čo môžem urobiť, lebo nič iné urobiť neviem a nezvládol by som robiť to, čo dokáže ona. Svetielko pomoci je jedna z mála organizácií, ktorej verím a viem, že všetky peniaze odovzdávajú tam, kde ich najviac potrebujú. Boh im žehnaj.

V tomto roku sme pomáhali tak, že Svetielku pomoci – sme pomáhali každý mesiac naším príspevkom a rozhodli sme sa im poskytnuť pomoc aj príspevkom % z dane. Viac sa o naších ďalších aktivitách dozviete na stránke spoločnosti ASUAN a.s.

 

Dôvetok:

Pred rokom v novembri som rozmýšľal ako zapojiť do pomoci ľuďom, ktorí to potrebujú, aj našich zákazníkov a napadla mi jedna  moja stará myšlienka, ktorú som sa rozhodol zrealizovať práve teraz, a tou je modrý pondelok.

Ďakujem

Zakladateľ a predseda predstavenstava ASUAN a.s. – Jozef Farkaš